«Арсенал» та «Олімпік» ділять очки
2019-05-21

«Арсенал» (Київ) - «Олімпік» (Донецьк) –– 1:1 (1:1)

Голи: Танковський, 31 – Матар, 25

Прем’єр-ліга. 30-й тур. 21 травня 2019 года. 19:30. м. Київ. Стадіон «Динамо». 300 глядачів. +18 градусів.

Арбітр: Юрій Можаровський (Львів)

«Арсенал»: Підківка, Жичиков, Вакуленко (к), Башлай, Дубінчак, Домбровський, Танковський, Ліпартія (Оріховський, 70), Мудрик (Гаетан, 55), Калітвінцев, Ковпак

Запасні: Іванов, Сагуткін, Козак, Кдимян, Авагімян

Головний тренер: Ігор Леонов

«Олімпік»: Кринський, Ксьонз, Цимбаюк, Гришко, Кліменчук (Кольцов, 66), Політило, Гай, Тейшейра (Сондей, 90+1), Вантух, Г. Пасіч, Матар (Дегтярьов, 840

Запасні: Махновський, Е. Пасіч, Валєєв, Кравчук

В.о головного тренера: Ігор Климовський

Попередження: Дубінчак, 69, Калітвінцев, 75 – Г. Пасіч, 52, Кліменчук, 61

Удален: Г. Пасіч, 54

Поразка в Полтаві і перемога «Чорноморця» в сьогодняшньому мтчі над «Карпатами» не залишала «Арсеналу» вибору - на матч з «Олімпіком» кияни виходили тільки з думкою про перемогу. Часу на відновлення практично не було, але і супернику довелося зіткнутися з такими труднощами. Незважаючи на це, склад господарів практично не змінився: в запасі залишилися Оріховський і Гаетан, їх місця на полі зайняли Ліпартія і Ковпак.

Початок матчу залишився за «Арсеналом». Кияни більше контролювали м'яч, здорово розгортали свої атаки, однак моменти створювали гості. Гай наважився на удар здалеку - Роман Підківка на місці. Тейшейра прижився до м'яча - вище воріт. А на 25-й хвилині своє слово сказав Матар. Сенегалець отримав м'яч в штрафній від Ксьонза, розвернувся і пробив - 0:1.

Тут же Матар міг забивати другий м'яч, але розкрутивши Вакуленко, не зумів переграти Підківку. А ще через кілька хвилин відповів «Арсенал»: Ксьонз помилився на своїй половині поля, м'яч підхопив Танковскій і завдав чарівного удару - 1:1. Є перший гол В'ячеслава в УПЛ!

До перерви рахунок так і не змінився, хоча обидві команди не відсиджувалися біля своїх воріт. А на старті другої половини трапився епізод, який вплинув на подальші події. Геннадій Пасіч протягом двох хвилин заробив два «гірчичника» і відправився відпочивати.

«Каноніри» взяли в облогу ворота Кринського і почали створювати свої моменти. Мудрик зі штрафного трохи не влучив у ворота, Ковпак небезпечно пробивав головою - поруч зі штангою. Потужний удар здалеку завдав Домбровський, але Кринський був у потрібному місці.

Господарі тиснули, намагалися розхитати оборону суперника, але з останнім ударом не складалося. Під завісу зустрічі Вантух ледь не зрізав м'яч у свої ворота після прострілу Гаетана, але «Олімпіку» відверто пощастило. Як і пощастило в компенсований час, коли Вакуленко пробивав з лінії воротарського - трохи вище поперечини.

У підсумку, нічия, яка дозволила «Арсеналу» залишити «Чорноморець» позаду на відстані одного очка. А ось відіграти шість пунктів у «Олімпіка» буде вкрай складно. Попереду два тури, боротьба триває!