УПЛ. 18-й тур. «Зоря» - «Арсенал-Київ» - 3:0
2018-12-08

На свій останній у цьому році матч в Премєр-лізі «каноніри» вирушили до Запоріжжя, де в рамках 18-го туру зіграли проти луганської «Зорі».

В першому колі «Арсенал» на своєму полі зазнав найбільшої поразки в поточній першості саме від підопічних Юрія Вернидуба (0:5), тому говорити зайвий раз про налаштованість наших хлопців не було ніякої потреби.

Для головного тренера наших суперників поєдинок також мав особливе значення, адже «Зоря» під його керівництвом вийшла на 250-у гру в УПЛ.

В першому таймі великою територіальною перевагою володіли господарі, які періодично створювали загрози воротам, які захищав капітан «пушкарів» Сергій Сітало. Зокрема досить гарні нагоди відкрити рахунок не використали Громов та Кочергін.

Тим не менш «Зоря» повела в рахунку на 36-й хвилині, після того, як Караваєв реалізував пенальті, що був призначений за гру рукою в штрафному майданчику Дмитром Зозулею.

Початок другої половини зустрічі приніс луганському клубу другий забитий мяч. На 51-й хвилині Тимчик був виведений сам на сам з Сітало, який звично врятував «канонірів», але першим на добивання виявився Громов.

Через чотири хвилини «Арсенал» завдяки дальньому пострілу Андрія Домбровського міг скоротити рахунок, але господарів врятував Філіпе. На 67-й минуте він повторив подібну спробу, але знову на місті був бразильський воротар «чорно-білих».

На 64-й хвилині матчу дебютував за «Арсенал» найкращий бомбардир молодіжних команд 18-річний Даниїл Сухоручко, який замінив Акакпо.

В останні 20 хвилин гри «Зоря» діяла по рахунку, а «Арсенал» намагався найти шпарини в захисті суперника, але забити хоча б гол престижу так і не зміг… Господарі ж зусиллями ветерана Каменюки довели справу до розгрому – 3:0.

Програвши 14-ть матчів з 18 «каноніри» закінчили першу половину сезону на останньому 12-му місті…