УПЛ. 14-й тур. ФК «Маріуполь» - «Арсенал-Київ» - 1:0
2018-11-03

У черговому туре чемпіонату Премєр-ліги «червоно-сині» поступились в гостях ФК «Маріуполь».

Стартовий склад «канонірів» знову зазнав чималих змін. На цей раз Вячеслав Грозний в центрі оборони використав дебютанта Сержа Акакпо (став 34-м гравцем «Арсеналу», який зіграв в УПЛ в поточному сезоні) і відбувшого дискваліфікацію Данило Сагуткіна. На лівий фланг захисту повернувся Владислав Дубінчак, а на правий було переміщено Олександра Насонова.

В середній ланці ролі опорників виконували Андрій Домбровський і Юрій Вакулко, а на флангах розмістились Орельєн Нгейітала (ліворуч) та Олександр Єрмаченко (праворуч). Максим Фещук діяв під нападником Леонідом Акулініним.

Капітанська повязка в цьому матчі перейшла від дискваліфікованого Олексія Майданевича до воротаря Сергія Сітало.

Забігаючи вперед зазначимо, що він на звичному високому рівні провів всю гру три рази врятувавши «Арсенал» він неминучих голів після виходу сам на сам у першому таймі Мишньова, і в другому двічі відбивши удари Піхальонка (двічі).

Загалом досить рівна гра до перерви змінилась на суттєву перевагу господарів у другій половині матчу.

«Арсенал» зрідка проводив контратаки, одну з яких після вивіреного пасу Сагуткіна просто зобовязаний був завершувати на 55-й хвилині взяттям воріт Сергій Семенюк.

Двічі досить загрозливо бив по воротах Гальчука Нгейітала, але одного разу не влучив в отвір воріт, а потім його удар головою взяв голкіпер господарів.

Доля протистояння на користь команди Олександра Бабича була вирішена на 81-й хвилині коли Вакула на правому фланзі у штрафному майданчику переграв Нгейіталу і з гострого кута загнав мяч у сітку воріт «канонірів» - 1:0.

Наступну гру в 15-у турі УПЛ «Арсенал» проведе 10 листопада на столичному стадіоні «Динамо» проти ФК «Олександрія». Початок зустрічі о 19:30.