Чемпіонат U-21. 14-й тур. ФК «Маріуполь» - «Арсенал-Київ» - 2:3
2018-11-02

Молодіжний склад «канонірів», як і в першому колі (2:0), знову переміг дублерів азовців, на цей раз з рахунком – 3:2.

Головні події в зустрічі трапились майже в середині першого тайму, коли влучні постріли Дениса Янакова та Даніїла Сухоручко (6-й гол в нинішній першості) затвердили переконливу перевагу підопічних Владислава Гуменюка.

Господарі в свою чергу вже через п’ять хвилин після другого пропущеного гола скоротили відставання до мінімуму після фолу Дмитра Іванова і пенальті, який реалізував Семеніхін.

У другій половині протистояння підсумкову перемогу гостям приніс Денис Громок, дії якого привели до третього взяття воріт Поспєлова.

Другий пенальті на останніх хвилинах гри, реалізований півзахисником «Маріуполя» Путрею команду Геннадія Орбу вже врятувати ніяк не зміг.

Чергова перемога дублерів «Арсеналу» дозволила їм набрати 26 очок. Стільки ж мають і «Карпати», які займають 3-е місце і випереджають «канонірів» тільки завдяки кращій різниці голів.

Наступна гра у наших хлопців за календарем 9 листопада, коли вони в Щасливому приймуть «Олександрію» (2-е місце в поточній першості U-21).