Владислав Гуменюк: «Ми раді перемозі, але в тому, що сталось у другому таймі будемо розбиратись»
2018-08-10

Тренер київського «Арсеналу» U-19 Владислав Гуменюк після премєрної перемоги в новому сезоні над «Волинню» 3:2 дав клубному медіа центру наступний коментар:

- Ми приїхали на перший матч чемпіонату U-19 для того щоб показати хорошу гру та здобути перемогу.

У першому таймі наші хлопці чітко виконували план на гру, володіли ініціативою, що дозволяло накривати суперників й самим створювати загрози воротам «Волині». Це допомогло нашій команді тричі забити.

Спочатку дуже гарно зіграв Денис Громок. Він отримав мяч на правому фланзі, увійшов до штрафного майданчика й точно поцілив ударом в дальній від воротаря кут воріт. Потім Дмитро Пашко знову з правого кута нашої атаки зробив навіс, який замкнув Влад Семотюк. Нарешті ми розіграли кутовий і після подачі головою точно пробив Олександр Мельник.

На жаль у другій половині зустрічі наших гравців наче підмінили. Ми ще в перерві казали, що гра триває всі 90 хвилин і матч ще не виграно. На жаль достукатись до футболістів нам не вдалося. Ми пропустили швидкий гол, потім другий і потрібно сказати, що кілька раз суперники нас пробачили.

Звісно ми раді тому що здобули перемогу, але в тому, що сталось у другому таймі будемо розбиратись.